• "TO NIE FELER ŻE JEM SELER"

•  W naszym przedszkolu odbył się konkurs poetycko – recytatorski pt. „ To nie feler że jem seler”. Konkurs skierowany był do dzieci z wszystkich grup. Celem konkursu było rozwijanie uzdolnień twórczych i doskonalenie umiejętności recytatorskich, a także kształtowanie postaw prozdrowotnych. Tematem konkursu było „Zdrowe odżywianie”. Wszyscy Uczestnicy konkursu zaprezentowali swoje wiersze. Niektóre były zabawne, niektóre poważne, ale wszystkie piękne i zawierały cenne wskazówki jak dbać o swoje zdrowie, by nie chorować. Wszyscy byliśmy zachwyceni twórczością dzieci - jak widać wśród naszych przedszkolaków jest wiele talentów. Pani Dyrektor pogratulowała uczestnikom odwagi oraz pochwaliła za piękną recytacje. Dziękujemy wspaniałemu Jury: Grażynie Paździorny, Annie Marszałek, Markowi Pyś oraz Łukaszowi Domin za podjęcie trudnego wyzwania.

• PIKNIK RODZINNY

• 12 czerwca w Parku Miejskim w Dynowie odbył się Piknik Rodzinny organizowany wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Kultury Sportu i Rekreacji oraz Aktywnym Dynowem. Były wystepy dla rodziców, popcorn, dmuchane place zabaw, wata cukrowa, animacje gry i zabawy oraz zumba. Wszędzie widać było uśmiechnięte pomalowane dziecięce buzie i kolorowe warkoczyki. Była również okazja zwiedzić wóz strażack oraz przejażdżka quadem. Zapisujemy w kalendarz nasz piknik Dzieci wyglądały i zaprezentowały się wspaniale. Gratulujemy Rodzicom utalentowanych pociech, a przede wszystkim gratulujemy dzieciom za udany występ.  Dziękujemy wszystkim za swój wkład w piknik oraz za wzięcie w nim udziału