• Grupy

• Dnia 28.01.2021r. w naszej grupie odbył się Bal Karnawałowy.

Przedszkolaki w przepięknych strojach karnawałowych świetnie bawiły się w rytm ulubionych dziecięcych przebojów. Dzieci brały udział w licznych konkursach i zabawach przygotowanych przez wychowawczynie. Miłą niespodzianką dla przedszkolaków były balony z helem przekazane przez Radę Rodziców.  Po zabawie był czas na zrobienie pamiątkowych zdjęć. smiley

• W styczniu obchodziliśmy w  naszym przedszkolu Dzień Babci i Dziadka.

Specjalnie na tę uroczystość przygotowaliśmy krótkie przedstawienie. Dzieci z wielkim przejęciem czekały na tę chwilę, aby dla swoich ukochanych Babć i Dziadków powiedzieć wierszyk, zaśpiewać piosenki a nawet zatańczyć. I chociaż najważniejsze w tym dniu osoby nie mogły gościć w Naszym przedszkolu, mamy nadzieję, że  obejrzą nadesłane filmiki z przedstawienia  oraz zdjęcia.  Dla swoich kochanych dziadków dzieci przygotowały samodzielnie upominki, które wraz z życzeniami i uściskami wręczą po powrocie z przedszkola.

Również  i my życzymy wszystkim Babciom i Dziadziusiom dużo zdrówka, uśmiechu oraz wspaniałych chwil spędzonych z wnukami. heart