• Co u nas ciekawego?

• Dowiedz się wiecej i przeczytaj.

•                     Co u nas ciekawego?

Luty 2020

• Dnia 28.02.2020r. W głównym holu przedszkola pojawi się prezentacja prac techniczno-przestrzennych wykonanych przez poszczególne grupy z matriałów wtórych. Tematyka wystawy ,,Figury geometryczne".
            • Grupa ,,Smerfy " zapozna się z zawodem Fotografa.
            • Grupa ,,Smerfy" wybierze się na wycieczkę do salony fryzjerskiego, aby poznać bliżej zawód fryzjera.
            • W grupie ,,Biedronki" rozpocznie się projekt czytelniczy dla dzieci.
            • Grupa ,,Pszczółki" zapozna się z zawodem Informatyka.
            • Spotkanie z muzyką dla dzieci 12.02.2020r.
            • Grupa ,,Zajączki"- 18.02.2020r. godz. 15.00 zajęcia dla rodziców. ZAPRASZAMY!!!

Styczeń 2020

• Dzieci z grupy ,,Pszczółki" wybiorą się na zajęcia do Biblioteki Miejskiej w Dynowie.
            • 12.01.2020r.  o godz 14.00-16.00 odbędzie się zabawa choinkowa dla dzieci w Szkole Podstwowej nr 1 w Dynowie.
            • W przedszkolu odbędzie się ,,Dzień Babci i Dziadka" na poszczególnych grupach. Informacje na tablicy informacyjnej przy sali każdej grupy.
            • Ferie zimowe na  podkarpaciu rozpoczynają się 13-26.01.2020r. (obwiązuje dyżur- informacje u naczycieli grup).